0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Chia Hardware

MC200CM

Termék neve: TP-LINK MC200CM hálózati média konverter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Fekete
EAN: 6935364030438
10 382 Ft nettó
13 185 Ft bruttó
Elérhetőség:
11-20  db
Kiszállítás:
2021. augusztus 4., szerda
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Szállítás futárral  2 361 Ft Kiszámít
Leírás
Olvasson többet a TP-LINK MC200CM hálózati média konverter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Fekete
Műszaki leírás
Hálózat
Maximális adatátviteli sebesség 1000 Mbit/s  
Hálózati szabvány IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN adatátviteli sebességek 10,100,1000 Mbit/s  
Automata MDI/MDI-X Igen  
Duplex system Teljes körű, Fél  
Cable types supported Cat5,Cat5e  
Összekapcsolhatóság
Kapcsolódási technológia Vezetékes  
Ethernet LAN (RJ-45) portok mennyisége 1  
Szálcsatornás csatlakozók 1  
Fiber optic connector SC  
Teljesítmény
Maximális átviteli távolság 550 M  
Hullámhossz 850 nm  
Fiber mode structure Multi-mode  
Fiber cable diameters supported 50/125,62.5/125 µm  
Design
Belső Nincs  
LED-kijelzők Igen  
Termék színe Fekete  
Energia menedzsment
Power consumption (max) 1,66 W  
Súly és méret
Szélesség 95 mm  
Mélység 73 mm  
Magasság 27 mm  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 40 °C  
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T) -40 - 70 °C  
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 10 - 90%  
Tárolási relatív páratartalmi tartomány 5 - 90%  
Csomagolás tartalma
Felhasználói kézikönyv Igen  
Technikai részletek
Fenntarthatósági tanúsítványok RoHS  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner