0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

MC200CM

Termék neve: TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
EAN: 6935364030438
9 982 Ft nettó
12 677 Ft bruttó
Elérhetőség:
3  db
Kiszállítás:
Standard kiszállítás:
2021. április 13., kedd
Expressz kiszállítás:
2021. április 13., kedd
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
A termék pontos szállítási költségének és idejének kiszámítása Kiszámít
Leírás
Olvasson többet a TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
Műszaki leírás
Hálózat
Maximális adatátviteli sebesség 1000  
Hálózati szabvány IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN adatátviteli sebességek 10,100,1000  
Automata MDI/MDI-X Igen  
Duplex system Teljes körű, Fél  
Cable types supported Cat5,Cat5e  
Összekapcsolhatóság
Kapcsolódási technológia Vezetékes  
Ethernet LAN (RJ-45) portok mennyisége 1  
Szálcsatornás csatlakozók 1  
Fiber optic connector SC  
Maximális átviteli távolság 550  
Hullámhossz 850  
Fiber mode structure Multi-mode  
Fiber cable diameters supported 50/125,62.5/125  
Design
Belső Nincs  
LED-kijelzők Igen  
Termék színe Fekete  
RoHS compliance Igen  
Energia menedzsment
Power consumption (max) 1,66  
Súly és méret
Szélesség 95  
Mélység 73  
Magasság 27  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 40  
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T) -40 - 70  
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 10 - 90  
Tárolási relatív páratartalmi tartomány 5 - 90  
Csomagolás tartalma
Felhasználói kézikönyv Igen  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner