0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

XFP10GLR192SR-RGD

Termék neve: Cisco XFP10GLR192SR-RGD halózati adó-vevő modul Száloptikai 10000 Mbit/s XFP 1310 nm
EAN: -
Part number XFP10GLR192SR-RGD
-55%
1 610 840 Ft nettó
729 216 Ft nettó
926 104 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Olvasson többet a Cisco XFP10GLR192SR-RGD halózati adó-vevő modul Száloptikai 10000 Mbit/s XFP 1310 nm
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP transceiver type Száloptikai  
Maximális adatátviteli sebesség 10000 Mbit/s  
csatolófelület típus XFP  
Egymódú szál (SMF) támogatott Igen  
Fiber optic connector LC  
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány LR  
Maximális átviteli távolság 10000 M  
Hullámhossz 1310 nm  
Tx hullámhossz (min.) 1260 nm  
Tx hullámhossz (max.) 1355 nm  
Rx hullámhossz (min.) 1260 nm  
Rx hullámhossz (max.) 1565 nm  
Tx power (min) -8,2 dBmW  
Tx power (max) 0,5 dBmW  
Rx power (min) 0,5 dBmW  
Rx power (max) 14,4 dBmW  
Szálcsatornás csatlakozók 1  
Jellemzők
Termék színe Ezüst  
Energia menedzsment
Áramfogyasztás 3,5 W  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) -40 - 85 °C  
Súly és méret
Szélesség 18,5 mm  
Mélység 71 mm  
Magasság 8,5 mm  
Súly 300 g  
Csomagolás
Mellékelt termékek száma 1 dB  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner