0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

Cisco WS-C3560CX-8PT-S hálózati kapcsoló Vezérelt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Ethernet-áramellátás (PoE) támogatása Fehér

Part number WS-C3560CX-8PT-S
EAN: 882658770623
329 302 Ft nettó
418 214 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Olvasson többet a Cisco WS-C3560CX-8PT-S hálózati kapcsoló Vezérelt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Ethernet-áramellátás (PoE) támogatása Fehér
Műszaki leírás
Menedzsment funkciók
Switch típusa Vezérelt  
Szolgáltatási minőség (QoS) támogatás Igen  
ARP ellenőrzés Igen  
Összekapcsolhatóság
Alapvető kapcsolási RJ-45 Ethernet portok száma 8  
Alapvető kapcsolási RJ-45 Ethernet portok típusa Gigabit Ethernet (10/100/1000)  
Gigabit Ethernet (réz) portok száma 2  
Hálózat
Hálózati szabvány IEEE 802.11ac,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z  
10G support Igen  
Copper ethernet cabling technology 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T  
Porttükrözés Igen  
Teljes kétoldalú Igen  
Szétválási fa protokoll Igen  
VLAN support Igen  
VLAN-ok száma 4000  
Optical fiber
Fiber ethernet cabling technology 100BASE-BX,100BASE-FX,100BASE-LX,1000BASE-X,1000BASE‑BX,1000BASE‑LH,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX  
Szövet típusa Multi-mode  
Adatátvitel
The data transfer capacity of the switch per second.  Kapcsolási kapacitás 32 Gbit/s  
Forwarding rate 14,9 Mpps  
Óriáskeret támogatással Igen  
Jumbo keretek 9198  
Biztonság
DHCP jellemzők DHCP server,DHCP snooping,DHCP client  
Hozzáférési vezérlő lista (ACL) Igen  
IGMP szimatolás Igen  
Támogatott biztonsági algoritmus 802.1x RADIUS,SNMP  
Statikus portbiztonság Igen  
SSH/SSL támogatás Igen  
Hitelesítés MAC-alapú hitelesítés  
Multicast funkciók
Többszörös sugárzási támogatás Igen  
Design
Rekeszbe helyezés Igen  
Termék színe Fehér  
Falra szerelhető Igen  
DIN sínre szerelés Igen  
Biztonság UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 # 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, CE, GB 4943, IEC 60825  
Elektromágneses kompatibilitás FCC 15, CFR 47, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE, AS/NZS, A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC (MIC, GB17625.1-1998) A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST  
Teljesítmény
Belső memória 512 MB  
Flash memória 128 MB  
Meghibásodások közötti átlagos idő (MTBF) 737740 ó  
Energia menedzsment
AC input voltage 100 - 240 V  
Bemeneti áram 1.6 - 6 A  
Áramfogyasztás 24,3 W  
Power consumption (max) 146 W  
Tápellátás Etherneten keresztül (PoE)
Ethernet-áramellátás (PoE) támogatása Igen  
Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma 8  
Etherneten keresztüli tápellátás (PoE) teljes költségkerete 180 W  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) -5 - 45 °C  
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T) -25 - 70 °C  
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 5 - 95%  
Tárolási relatív páratartalmi tartomány 5 - 95%  
Üzemi magasság 0 - 3048 M  
Nem üzemeltetési magasság 0 - 4000 M  
Hőleadás 375,31 BTU/h  
Súly és méret
Szélesség 269 mm  
Mélység 177 mm  
Magasság 44,4 mm  
Súly 1,58 kg  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner