0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva! Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UF-SPLITTER-32 száloptikás kábel 4,08 M SC/APC 32x SC/APC Fehér

Part number

UF-SPLITTER-32

EAN:

817882026833

SKU: 1031957
Az UFiber osztó adatokat szállít az UFiber OLT hosszú távú kábeléről, és megosztja azokat több UFiber ONU-val.

Elérhető 4, 8, 16, vagy 32 kimenettel

SC/APC csatlakozóval befejezve

Kábelhossz 1,5 m

16 145 Ft nettó
20 504 Ft bruttó
Elérhetőség:
8  db
Szállítás kezdve:
2024. június 26., szerda
Szállítási költség ettől: 2 628 Ft Kiszámít
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Leírás
Ubiquiti UF-SPLITTER-32. Kábelhosszúság: 4,08 M, 1. csatlakozó: SC, 2. csatlakozó: 32x SC
Műszaki leírás
UF-SPLITTER-4UF-SPLITTER-8UF-SPLITTER-16UF-SPLITTER-32
Bemenet (1) SC/APC (1) SC/APC (1) SC/APC (1) SC/APC
Kimenetek (4) SC/APC (8) SC/APC (16) SC/APC (32) SC/APC
Csatlakozókkal való beszúrásveszteség 7.4 dB 10.5 dB 13.7 dB17.0 dB
Egységes veszteség 0.6 dB 0.8 dB 1.2 dB 1.5 dB
Polarizációfüggő veszteség 0.3 dB 0.3 dB 0.3 dB 0.3 dB
Hullámhosszsáv 1260-1650 nm 1260-1650 nm 1260-1650 nm 1260-1650 nm
Visszaverődés (Minden porton) 50 dB 50 dB 50 dB 50 dB
Irányítóképesség 55 dB 55 dB 55 dB 55 dB
Optikai rost típusa G657A1 G657A1 G657A1 G657A1
Környezeti működési hőmérséklet -40 - 85° C (-40 - 185° F) -40 - 85° C (-40 - 185° F) -40 - 85° C (-40 - 185° F) -40 - 85° C (-40 - 185° F)
Teljes hossz 4.06 m (13.32 láb) 4.06 m (13.32 láb) 4.06 m (13.32 láb) 4.08 m (13.39 láb)
Súly 58 g (2.0 oz) 62 g (2.2 oz) 110 g (3.9 oz)160 g (5.6 oz)

Kiválasztott termékek

Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Viszonteladói portál
Minden, amit keres.Csatlakozzon hozzánk!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatform üzleti ügyfelek számáraCsatlakozzon hozzánk!
Fizetési módok
Szállítási módok
Tanúsítványok és díjak