0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

SFP-10G-SR-X=

Termék neve: Cisco SFP-10G-SR-X= halózati adó-vevő modul Száloptikai 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
EAN: 882658392849
Part number SFP-10G-SR-X=
-55%
576 608 Ft nettó
261 025 Ft nettó
331 502 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Olvasson többet a Cisco SFP-10G-SR-X= halózati adó-vevő modul Száloptikai 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP transceiver type Száloptikai  
Maximális adatátviteli sebesség 10000 Mbit/s  
csatolófelület típus SFP+  
Támogatott többmodusú kábel (MMF) Igen  
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 50/125 µm  
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány SR  
Maximális átviteli távolság 400 M  
Hullámhossz 850 nm  
Tx power (min) -1,2 dBmW  
Tx power (max) -7,3 dBmW  
Rx power (min) -1 dBmW  
Rx power (max) -9,9 dBmW  
Jellemzők
Termék színe Bézs  
Plug and Play Igen  
Üzem közbeni csere Igen  
Energia menedzsment
Áramfogyasztás 1 W  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner