0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

SFP-10G-BX40U-I=

Termék neve: Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-U halózati adó-vevő modul Száloptikai 10000 Mbit/s SFP+ 1270 nm
EAN: 0882658643842
Part number SFP-10G-BX40U-I=
-55%
4 759 300 Ft nettó
2 154 496 Ft nettó
2 736 210 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Olvasson többet a Cisco SFP+ 10GBASE-BX40-U halózati adó-vevő modul Száloptikai 10000 Mbit/s SFP+ 1270 nm
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP transceiver type Száloptikai  
Maximális adatátviteli sebesség 10000 Mbit/s  
csatolófelület típus SFP+  
Egymódú szál (SMF) támogatott Igen  
Fiber cable diameters supported 9/125 µm  
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány BX-U  
Maximális átviteli távolság 40000 M  
Hullámhossz 1270 nm  
Tx hullámhossz (max.) 1330 nm  
Automata MDI/MDI-X Igen  
Jellemzők
Üzem közbeni behelyezés támogatása Igen  
Üzem közbeni csere Igen  
Súly és méret
Szélesség 13,4 mm  
Mélység 56,5 mm  
Magasság 8,5 mm  
Csomagolás
Mellékelt termékek száma 1 dB  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner