0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

QSFP-40G-LR4

Termék neve: PLANET QSFP-40G-LR4 halózati adó-vevő modul Száloptikai 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
EAN: 5420016855701
Part number QSFP-40G-LR4
-55%
5 489 670 Ft nettó
2 485 129 Ft nettó
3 156 114 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Olvasson többet a PLANET QSFP-40G-LR4 halózati adó-vevő modul Száloptikai 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP transceiver type Száloptikai  
Maximális adatátviteli sebesség 40000  
csatolófelület típus QSFP  
Egymódú szál (SMF) támogatott Igen  
Fiber optic connector LC  
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány LR  
Maximális átviteli távolság 10000  
Hullámhossz 1310  
Tx power (min) -7  
Tx power (max) 2,3  
Rx power (min) -13,7  
Rx power (max) 2,3  
Hálózati szabvány IEEE 802.3ba  
Digitális diagnosztikai monitoring (DDM) Igen  
Jellemzők
Üzem közbeni csere Igen  
RoHS compliance Igen  
Termék színe Ezüst  
Energia menedzsment
Áramfogyasztás 3,5  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 70  
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T) -40 - 85  
Csomagolás
Mellékelt termékek száma 1  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner