Dahua PFM320D-015 DC12V1.5A Tápegység
A becsült szállítási időt a fuvarozók adják meg. Lehetővé teszi, hogy meghatározza a várható dátumot, amikor rendelése megérkezik.
Válasszon egy kívánt terméket
> Egyszerű telepítés
> Támogatja a jelzőfény használatát
> Támogatja a -30℃~+70℃ széleshőmérséklet-tartományú működést, és ezeknél a hőmérsékleteknél a tápegység teljes terhelésű hatásfoka elérheti a 100%-ot
> Pontos túlfeszültség, túlfeszültség védelem
Ideális megoldások vállalkozása számára
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
A végrehajtás támogatása garantált
Ügyfél az első
Leírás
A Dahua PFM320D-015 DC12V1.5A Power Adapter ideális megoldás a megbízható áramellátás biztosítására. Az adapter a Dahua gyártótól származik, és kimagasló teljesítményt nyújt 12V és 1.5A kimenettel. A PFM320D-015 modellszámának köszönhetően, ez az adapter tökéletesen alkalmazható különféle elektronikai eszközök üzemeltetésére, így ideálissá válik otthoni vagy ipari felhasználásra.
A termék kiemelkedő tulajdonsága a széles hőmérsékleti tartomány, amely -30℃ és +70℃ között lehetővé teszi a folyamatos működést. Ezen kívül a 100%-os terhelési hatékonyság
Könnyen telepíthető kialakításának köszönhetően, a Dahua PFM320D-015 adapter nagyszerű választás mindazok számára, akik megbízható és tartós tápegységet keresnek. Legyen szó otthoni használatról vagy ipari alkalmazásokról, ez a tápegység minden igényt kielégít.
Multimédia
Szórólapok:
Egyéb digitális eszközök:
Műszaki leírás
| Modell | DH-PFM320D-015 |
| Elektromos specifikáció | |
| Rated input | AC100~240V, 50/60Hz, 0.6A |
| Kimeneti feszültség | DC12V (+7%, -3%) |
| Kimeneti áram | Max. 1.5A (+70℃) |
| Védelem/Környezeti | |
| Védelem | Viharvédelem, túlmelegedés védelem, túlként, feszültségtartó védelem |
| ESD: EN61000-4-2 +/-6kV Táp; +/-8kV Levegő | |
| Vihar: EN61000-4-5 Kombinált hullám: Közös mód ±4KV(12 ohm) Differenciál mód ±2kV(2 ohm) | |
| Működési hőmérséklet | -30℃~+70℃(-22℉~+158℉) |
| Működési páratartalom | 5%~95% RH |
| Fizikai tulajdonságok | |
| Súly | 95g(0.21lb) |
| Dimenzió(LxWxH) | 77.3mmx51.9mmx30.0mm(3.04”x2.04”x1.18“) |
| Telepítés | Fekvő telepítés, elhelyezhető kapcsolószekrényekben és fali tartókban |
| Szín | Fehér |
| Bemeneti dugó | 2 tűs dugó(L/N) |
| Kimeneti dugó | 2 tűs dugó(+12V-) |
| Biztonsági standardok | |
| Tanúsítvány | CE, FCC |