Dahua PFB203W Falra szerelhető tartó
A becsült szállítási időt a fuvarozók adják meg. Lehetővé teszi, hogy meghatározza a várható dátumot, amikor rendelése megérkezik.
Válasszon egy kívánt terméket
> Esztétikus design
> Falra szerelhető konzol
> Anyag: alumínium & SECC
Recommended accessories:
Ideális megoldások vállalkozása számára
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
A végrehajtás támogatása garantált
Ügyfél az első
Leírás
Az Dahua PFB203W falikonzol kiváló választás biztonsági kamerák rögzítésére, amely nemcsak esztétikus megjelenésével, hanem rendkívüli tartósságával is lenyűgöz. A falikonzol anyaga alumínium és SECC műszaki acél, biztosítva a termék tartósságát és megbízhatóságát.
Ez a falikonzol a Dahua termékcsalád része, amely híres a kiváló minőségű és innovatív megoldásairól, lehetővé téve a biztonsági kamerák stabil és esztétikus rögzítését. A prémium anyagok használata biztosítja, hogy a termék hosszú távon megőrzi funkcionalitását és megjelenését.
Multimédia
Szórólapok:
Egyéb digitális eszközök:
Műszaki leírás
| Modell | DH-PFB203W |
| Általános | |
| Anyag | Alumínium & SECC |
| Méret(WxHxD) | 160mmx122mmx76mm (6.30”x4.80”x2.99”) |
| Súly | 0.5kg(1.1lb) |
| Teherbírás | 1kg(2.2lb) |
| Szín | Fehér |
| Működési Hőmérséklet | -40ºC~+60ºC(-40℉~+140℉) |
| Páratartalom | <90% RH |
| Alkalmazható Modell | Kérjük, nézze meg a „Kiegészítők kiválasztása” |