Dahua PFA152-E Oszloptartó konzol
A becsült szállítási időt a fuvarozók adják meg. Lehetővé teszi, hogy meghatározza a várható dátumot, amikor rendelése megérkezik.
Válasszon egy kívánt terméket
> Anyag: alumínium & SUS304
> Oszlopra szerelhető tartó
> Esztétikai design
Recommended accessories:
Ideális megoldások vállalkozása számára
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
A végrehajtás támogatása garantált
Ügyfél az első
Leírás
A Dahua PFA152-E Pole Mount Bracket egy kiváló minőségű rögzítési megoldás, amelyet kifejezetten biztonsági kamerák és egyéb eszközök kültéri rögzítésére terveztek. A termék anyagának első osztályú alumínium és SUS304 rozsdamentes acél teszi lehetővé a hosszú távú használatot, amely garantálja a tartósságot és a megbízhatóságot. Ezen túlmenően, a statikus terhelés mellett is stabilitást biztosít, így ideális választás bármilyen kültéri környezethez.
A dizájn szempontjából az Dahua rögzítő konzol esztétikus megjelenése zökkenőmentesen illeszkedik a modern biztonsági rendszerekhez. A rögzítő konzol praktikus, ugyanakkor stílusos megoldást kínál, amely nemcsak funkcionális, de a környezet szépítésére is hozzájárul. A kiváló technológia pedig még inkább megerősíti a termék piaci előnyét a versenytársakkal szemben.
Multimédia
Szórólapok:
PDF használati útmutató:
Egyéb digitális eszközök:
Használati útmutató:
Műszaki leírás
| Modell | DH-PFA152-E |
| Általános | |
| Anyag | Alumínium & SUS304 |
| Méret(WxHxD) | 125.6mmx114mmx20mm (4.94”x4.49”x0.79”) |
| Oszloptáv | ɸ80~150mm(ɸ3.15”~5.91”) |
| Csőmenet | N/A |
| Működési Hőmérséklet | -40℃~+60℃ (-40℉~+140℉) |
| Páratartalom | <90% RH |
| Terhelhetőség | 3.0kg(6.61lb) |
| Súly | 0.27kg(0.6lb) |
| Szín | Fehér |
| Alkalmazható Modell | Kérem nézze meg a "Kiegészítő választás"-t |