Dahua PFA123-V2 Vízálló csatlakozódoboz
A becsült szállítási időt a fuvarozók adják meg. Lehetővé teszi, hogy meghatározza a várható dátumot, amikor rendelése megérkezik.
Válasszon egy kívánt terméket
> Esztétikai tervezés
> Anyag: alumínium
> IP66 csatlakozó doboz
Ideális megoldások vállalkozása számára
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
A végrehajtás támogatása garantált
Ügyfél az első
Leírás
A Dahua PFA123-V2 vízálló elosztó doboz elegáns dizájnjával és strapabíró, alumínium anyagával kiemelkedő választás a biztonsági rendszerek telepítésekor. A vízálló elosztó doboz IP66 védelemmel rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a por bejutását, ezáltal garantálva a hosszú élettartamot és a megbízhatóságot különböző időjárási körülmények között. Az eszköz ideális megoldás lehet kültéri kamerák vagy más érzékelők számára, amelyekről biztosítani kell a biztonságot és a működést.
Ez a termék önállóan nemcsak esztétikai, hanem funkcionális előnyökkel is bír. A Dahua termékekhez kapcsolódó minőség és megbízhatóság garantálja, hogy a PFA123-V2 elosztó doboz tökéletesen illeszkedik a professzionális biztonsági megoldásokhoz. Az elegáns dizájn mellett a termék kiválóan védi a belső elektronikai elemeket, ezzel csökkentve a karbantartási költségeket és növelve a rendszer stabilitását.
Multimédia
Szórólapok:
Egyéb digitális eszközök:
Használati útmutató:
Műszaki leírás
| Model | DH-PFA123 |
| Általános | |
| Anyag | Alumínium |
| Dimenzió (SzéxMxH) | 134.0mmx133.5mmx52.0mm (5.28”x5.25”x2.05”) |
| Csőmenet | G3/4” |
| Súly | 0.54kg(1.19lb) |
| Teherbírás | 3.0kg(6.61lb) |
| Szín | Fehér |
| Védelem | IP66 |
| Működési Hőmérséklet | -40℃~+60℃(-40℉~+140℉) |
| Páratartalom | 0~90% RH |
| Alkalmazható Modell | Kérjük, nézze meg az “Kiegészítők kiválasztása” |