Dahua PFA120 Kapcsolódoboz
A becsült szállítási időt a fuvarozók adják meg. Lehetővé teszi, hogy meghatározza a várható dátumot, amikor rendelése megérkezik.
Válasszon egy kívánt terméket
> Esztétikus design
> Anyag: alumínium
> Csatlakozódoboz
Recommended accessories:
Ideális megoldások vállalkozása számára
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
A végrehajtás támogatása garantált
Ügyfél az első
Leírás
A Dahua PFA120 Junction Box egy esztétikus tervezésű junciós doboz, amely az alacsony profilú felszerelésre lett optimalizálva. A doboz anyaga erős és tartós alumínium, amely megvédi a belső elektronikai alkatrészeket a külső környezeti hatásoktól és meghosszabbítja a termék élettartamát. Az esztétikus dizájn lehetővé teszi, hogy a doboz a modern környezetbe is jól illeszkedjen.
A Dahua, mint a videó megfigyelési rendszerek vezető gyártója, a legjobb minőséget és megbízhatóságot kínálja a termékeiben. Ez a junciós doboz ideális választás minden olyan alkalmazásra, ahol fontos a tartósság és a professzionális megjelenés.
Multimédia
Szórólapok:
Egyéb digitális eszközök:
Használati útmutató:
Műszaki leírás
| Modell | DH-PFA120 |
| Általános | |
| Anyag | Alumínium |
| Méret | 115.0mmx160.0mmx38.8mm (4.53”x6.30”x1.53”) |
| Inch Menet | M20(G1/2”) |
| Terhelhetőség | 7.0kg(15.43lb) |
| Súly | 0.53kg(1.17lb) |
| Szín | Fehér |
| Működési Hőmérséklet | -40ºC~+60ºC(-40℉~+140℉) |
| Páratartalom | <90% RH |
| Alkalmazható Modell | Kérjük, nézze meg az "Kiegészítő Választék"-ot |