Dahua PFA107 Adapterlemez PT Hálózati Kamerához
> Esztétikus design
> Anyag: alumínium
Recommended accessories:
Ideális megoldások vállalkozása számára
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
A végrehajtás támogatása garantált
Ügyfél az első
Leírás
A Dahua PFA107 adapter lemez, mely a PT hálózati kamera használatára készült, esztétikus megjelenésével és alumínium anyagával a tartósságot és a stílust egyesíti. Ideális választás mindazon felhasználók számára, akik szeretnék optimalizálni kamerájuk telepítését, miközben megőrzik annak dizájnos megjelenését.
Ez a termék a Dahua gyártótól származik, amely ismert a legmagasabb minőségű biztonsági megoldásairól és innovatív technológiájáról. A PFA107 adapter lemez segít a legegyenletesebb telepítési élmény biztosításában, így ideális választás a szakemberek és otthoni felhasználók számára egyaránt.
Multimédia
Szórólapok:
Egyéb digitális eszközök:
Műszaki leírás
| Modell | DH-PFA107 |
| Általános | |
| Anyag | Alumínium |
| Méret (DIA x H) | Φ134.1mmx83.5mm (Φ5.28”x3.29”) |
| Súly | 0.29kg(0.64lb) |
| Teherbírás | 1kg(2.2lb) |
| Szín | Fehér |
| Működési hőmérséklet | -40ºC ~60ºC(-40℉~140℉) |
| Páratartalom | <90% RH |
| Alkalmazható modell | DH-PFB305W, DH-PFB220C |
A termék pontos szállítási költségének és idejének kiszámítása