0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva! Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN: 4260039342748
Part number MGBLH1
SKU: 1004137
88 431 Ft nettó
112 307 Ft bruttó
Elérhetőség:
41-50  db
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
A futárszolgálat által
küldött csomag:  2 591 Ft
Kézbesítési költségek kiszámítása
Szállítás dátuma: 2024. március 11., hétfő
Fizetési módok
Kézbesítési módok

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN:

4260039342748

Part number

MGBLH1

SKU: 1004137
SFP transceiver type: Száloptikai
Maximális adatátviteli sebesség: 1000 Mbit/s
csatolófelület típus: mini-GBIC
Egymódú szál (SMF) támogatott: Igen
Fiber optic connector: LC
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány: LH
Maximális átviteli távolság: 40000 M
Hullámhossz: 1300 nm
Harmonized System (HS)-kód: 85369010
Plug and Play: Igen
mutass többet
Ideális megoldások vállalkozása számára
Az üzleti vállalkozásunk számára a legmegfelelőbb megoldás: Megkeressük az optimális megoldást az Ön vállalkozása számára. Értékesítési és előértékesítési szakembereink nap mint nap választanak ki termékeket és szolgáltatásokat ügyfeleink számára.
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
Az Európai Bizottság a világ legfrissebb és legmodernebb felszereléseit kínálja: Garantáljuk felszerelésének időben történő kiszállítását, bárhol is legyen. Globális partnerekkel dolgozunk együtt a logisztika optimalizálása érdekében.
A végrehajtás támogatása garantált
A megvalósításhoz biztosított támogatás: A megvalósításhoz biztosított garanciák: Támogatással segítjük a megoldások bevezetését az Ön vállalkozásában. Képzett mérnökeink segítenek Önnek az infrastruktúra hatékony kezelésében.
Ügyfél az első
Az ügyfél a legfontosabb: RMA-szakértőink gyorsan és hatékonyan kezelik a reklamációkat és a berendezések cseréjét, hogy az Ön vállalkozása zökkenőmentesen működhessen.
Leírás
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP adóvevő típusa: Száloptikai, Maximális adatátviteli sebesség: 1000 Mbit/s, Csatlakozófelület típusa: mini-GBIC. Biztonság: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Márka kompatibilitás: Cisco, Tanúsítványok: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B. Áramfogyasztás (tipikus): 1 W. Szélesség: 13,4 mm, Mélység: 56,5 mm, Magasság: 8,5 mm. Mellékelt termékek száma: 1 dB
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP adóvevő típusa 
Száloptikai
mutass többet
Maximális adatátviteli sebesség  Maximális adatátviteli sebesség
1000 Mbit/s
mutass többet
Csatlakozófelület típusa 
mini-GBIC
mutass többet
Egymódú szál (SMF) támogatott 
Igen
mutass többet
Optikai kábel csatlakozó  Optikai kábel csatlakozó
LC
mutass többet
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány 
LH
mutass többet
Maximális átviteli távolság  Maximális átviteli távolság
40000 M
mutass többet
Hullámhossz  Hullámhossz
1300 nm
mutass többet
Jellemzők
Csatlakozás utáni azonnali használat ('Plug and Play')  Csatlakozás utáni azonnali használat ('Plug and Play')
Igen
mutass többet
Működés közbeni csere 
Igen
mutass többet
Biztonság  Biztonság
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
mutass többet
Márka kompatibilitás  Márka kompatibilitás
Cisco
mutass többet
Tanúsítványok 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
mutass többet
Tápellátás
Áramfogyasztás (tipikus)  Áramfogyasztás (tipikus)
1 W
mutass többet
Üzemi körülmények
Maximális üzemi hőmérséklet 
40 °C
mutass többet
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)  Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)
0 - 40 °C
mutass többet
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T)  Tárolási hőmérséklettartomány (T-T)
-20 - 70 °C
mutass többet
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 
0 - 85%
mutass többet
Tárolási relatív páratartalmi tartomány 
5 - 90%
mutass többet
Tömeg és méretek
Szélesség  Szélesség
13,4 mm
mutass többet
Mélység  Mélység
56,5 mm
mutass többet
Magasság  Magasság
8,5 mm
mutass többet
Tömeg  Tömeg
18 g
mutass többet
Csomagolási adatok
Mellékelt termékek száma  Mellékelt termékek száma
1 dB
mutass többet
Logisztikai adatok
Harmonized System (HS)-kód 
85369010
mutass többet
További jellemzők
Méret (sz x mé x ma)  Méret (sz x mé x ma)
85 x 134 x 56 mm
mutass többet
Kiválasztott termékek
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Fizetési módok
Szállítási módok
Tanúsítványok és díjak