0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Chia Hardware

MGB-LX

Termék neve: PLANET MGB-LX halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 4711213686764
5 273 Ft nettó
6 697 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Olvasson többet a PLANET MGB-LX halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP transceiver type Száloptikai  
Maximális adatátviteli sebesség 1000 Mbit/s  
csatolófelület típus SFP  
Egymódú szál (SMF) támogatott Igen  
Támogatott többmodusú kábel (MMF) Nincs  
Fiber optic connector LC  
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány LX  
Maximális átviteli távolság 10000 M  
Hullámhossz 1310 nm  
Hálózati szabvány IEEE 802.3z  
Jellemzők
Üzem közbeni behelyezés támogatása Igen  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 60 °C  
Csomagolás
Mellékelt termékek száma 1 dB  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner