0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

Cisco GLC-ZX-SM= halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

Part number GLC-ZX-SM=
EAN: -
Part number GLC-ZX-SM=
-58%
1 301 412 Ft nettó
547 431 Ft nettó
695 237 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Műszaki leírás
Hálózat
Maximális adatátviteli sebesség 1000  
Kábelezési technológia 1000BASE-ZX  
Összekapcsolhatóság
Kapcsolódási technológia Wired  
Teljesítmény
Maximális átviteli távolság 70000  
Hullámhossz 1550  
Design
Megfelel az ipari szabványoknak IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah  
Biztonság Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1  
Menedzsment funkciók
Üzem közbeni csere Igen  
Súly és méret
Súly 75  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) -40 - 85  
További jellemzők
Átviteli teljesítmény 5 - 0  
Méret (sz x mélys. X mag.) 13.4 x 56.5 x 8.5  
Csatlakozók SFP  
Csatlakozó(k) LC/PC  
Működési hőmérséklettartomány (T-T) -40 - 185  
Szövet típusa SMF  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner