0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

Cisco GLC-GE-100FX= halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

Part number GLC-GE-100FX=
EAN: 746320977003
Part number GLC-GE-100FX=
-55%
81 440 Ft nettó
36 744 Ft nettó
46 665 Ft bruttó
Elérhetőség:
1.00  db
Kiszállítás:
2021. december 14., kedd
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Szállítás futárral  2 381 Ft Kiszámít
Leírás
Olvasson többet a Cisco GLC-GE-100FX= halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Műszaki leírás
Hálózat
Maximális adatátviteli sebesség 100 Mbit/s  
Kábelezési technológia 100BASE-FX  
Összekapcsolhatóság
Kapcsolódási technológia Vezetékes  
Design
Megfelel az ipari szabványoknak IEEE 802.3u  
Tanúsítványok RoHS  
További jellemzők
Csatlakozók Mini-GBIC  
Külső megjelenés SFP  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner