0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva! Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U hálózati média konverter 1310 nm

EAN: 882658000829
Part number GLC-FE-100BX-U=
SKU: 1001286
122 827 Ft nettó
155 990 Ft bruttó
Nincs raktáron
Fizetési módok
Kézbesítési módok

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U hálózati média konverter 1310 nm

EAN:

882658000829

Part number

GLC-FE-100BX-U=

SKU: 1001286
Ideális megoldások vállalkozása számára
Az üzleti vállalkozásunk számára a legmegfelelőbb megoldás: Megkeressük az optimális megoldást az Ön vállalkozása számára. Értékesítési és előértékesítési szakembereink nap mint nap választanak ki termékeket és szolgáltatásokat ügyfeleink számára.
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
Az Európai Bizottság a világ legfrissebb és legmodernebb felszereléseit kínálja: Garantáljuk felszerelésének időben történő kiszállítását, bárhol is legyen. Globális partnerekkel dolgozunk együtt a logisztika optimalizálása érdekében.
A végrehajtás támogatása garantált
Támogatást nyújtunk a megoldások bevezetéséhez az Ön vállalkozásában. Képzett mérnökeink segítenek Önnek az infrastruktúra hatékony kezelésében.
Ügyfél az első
Az ügyfél a legfontosabb: RMA-szakértőink gyorsan és hatékonyan kezelik a reklamációkat és a berendezések cseréjét, hogy az Ön vállalkozása zökkenőmentesen működhessen.
Leírás
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U. Maximális átviteli távolság: 10000 M, Hullámhossz: 1310 nm. Szövet típusa: SMF, Áramköltségvetés: -28,2 dB
Műszaki leírás
Teljesítmény
Maximális átviteli távolság  Maximális átviteli távolság
10000 M
mutass többet
Hullámhossz  Hullámhossz
1310 nm
mutass többet
Logisztikai adatok
Harmonized System (HS)-kód 
85176990
mutass többet
További jellemzők
Áramköltségvetés 
-28,2 dB
mutass többet
Szövet típusa 
SMF
mutass többet
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Viszonteladói portál
Minden, amit keres.Csatlakozzon hozzánk!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatform üzleti ügyfelek számáraCsatlakozzon hozzánk!
Fizetési módok
Szállítási módok
Tanúsítványok és díjak