0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.

GLC-FE-100BX-U=

Termék neve: Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U hálózati média konverter 1310 nm
EAN: 882658000829
Part number GLC-FE-100BX-U=
-55%
147 015 Ft nettó
65 755 Ft nettó
83 509 Ft bruttó
Nincs raktáron
Értesítsenek, amikor a termék készleten van
Leírás
Olvasson többet a Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100BX-U hálózati média konverter 1310 nm
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP transceiver type Száloptikai  
Maximális adatátviteli sebesség 100 Mbit/s  
csatolófelület típus SFP  
Egymódú szál (SMF) támogatott Igen  
Fiber optic connector SFP  
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány TX  
Maximális átviteli távolság 10000 M  
Hullámhossz 1310 nm  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner