0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva! Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

Cisco GLC-BX40-D-I= halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

EAN: 882658632525
Part number GLC-BX40-D-I=
686 867 Ft nettó
872 321 Ft bruttó
Nincs raktáron
Fizetési módok
Kézbesítési módok

Cisco GLC-BX40-D-I= halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

EAN:

882658632525

Part number

GLC-BX40-D-I=

SFP transceiver type: Száloptikai
Maximális adatátviteli sebesség: 1000 Mbit/s
csatolófelület típus: SFP
Egymódú szál (SMF) támogatott: Igen
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány: BX-D
Maximális átviteli távolság: 40000 M
Hullámhossz: 1550 nm
Tx power (min): -5 dBmW
Tx power (max): 3 dBmW
Rx power (min): -25 dBmW
mutass többet
Ideális megoldások vállalkozása számára
Az üzleti vállalkozásunk számára a legmegfelelőbb megoldás: Megkeressük az optimális megoldást az Ön vállalkozása számára. Értékesítési és előértékesítési szakembereink nap mint nap választanak ki termékeket és szolgáltatásokat ügyfeleink számára.
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
Az Európai Bizottság a világ legfrissebb és legmodernebb felszereléseit kínálja: Garantáljuk felszerelésének időben történő kiszállítását, bárhol is legyen. Globális partnerekkel dolgozunk együtt a logisztika optimalizálása érdekében.
A végrehajtás támogatása garantált
A megvalósításhoz biztosított támogatás: A megvalósításhoz biztosított garanciák: Támogatással segítjük a megoldások bevezetését az Ön vállalkozásában. Képzett mérnökeink segítenek Önnek az infrastruktúra hatékony kezelésében.
Ügyfél az első
Az ügyfél a legfontosabb: RMA-szakértőink gyorsan és hatékonyan kezelik a reklamációkat és a berendezések cseréjét, hogy az Ön vállalkozása zökkenőmentesen működhessen.
Leírás
Olvasson többet a Cisco GLC-BX40-D-I= halózati adó-vevő modul Száloptikai 1000 Mbit/s SFP 1550 nm
Műszaki leírás
Teljesítmény
SFP adóvevő típusa 
Száloptikai
Maximális adatátviteli sebesség  Maximális adatátviteli sebesség
1000 Mbit/s
Csatlakozófelület típusa 
SFP
Egymódú szál (SMF) támogatott 
Igen
Optikai adó-vevő (SFP) szabvány 
BX-D
Maximális átviteli távolság  Maximális átviteli távolság
40000 M
Hullámhossz  Hullámhossz
1550 nm
Tx teljesítmény (min.) 
-5 dBmW
Tx teljesítmény (max.) 
3 dBmW
Rx teljesítmény (min.) 
-25 dBmW
Rx teljesítmény (max.) 
3 dBmW
Kábelezési technológia  Kábelezési technológia
1000BASE-BX40
Hálózati szabvány  Hálózati szabvány
IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
Jellemzők
Termék színe  Termék színe
Szürke
Működés közbeni csere 
Igen
Tápellátás
Áramfogyasztás (tipikus)  Áramfogyasztás (tipikus)
1 W
Üzemi körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)  Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)
-40 - 85 °C
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T)  Tárolási hőmérséklettartomány (T-T)
-40 - 85 °C
Tömeg és méretek
Szélesség  Szélesség
13,4 mm
Mélység  Mélység
56,5 mm
Magasság  Magasság
8,5 mm
Tömeg  Tömeg
75 g
Csomagolási adatok
Mellékelt termékek száma  Mellékelt termékek száma
1 dB
Logisztikai adatok
Harmonized System (HS)-kód 
85369010
Kiválasztott termékek
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
Tanúsítványok és díjak