0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

C898EA-K9-RF

Termék neve: REFRESH Cisco 898EA Gigabit Ethernet security router with SFP and 4 channel multimode G.SHDSL (EFM/ATM)
EAN: 882658825088
23 953 Ft nettó
30 420 Ft bruttó
Elérhetőség:
2  db
Kiszállítás:
Standard kiszállítás:
2021. március 9., kedd
Expressz kiszállítás:
2021. március 9., kedd
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
A termék pontos szállítási költségének és idejének kiszámítása Kiszámít
Leírás
Olvasson többet a REFRESH Cisco 898EA Gigabit Ethernet security router with SFP and 4 channel multimode G.SHDSL (EFM/ATM)
Műszaki leírás
Hálózat
Hálózati szabvány IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3af  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Kábelezési technológia 10/100/1000Base-T(X)  
Ethernet LAN adatátviteli sebességek 10,100,1000  
VLAN support Igen  
Többszörös sugárzási támogatás Igen  
Automata MDI/MDI-X Igen  
Vezérelv alapú útvonalválasztás Igen  
Felhasználók száma 50  
3G Nincs  
Flash memória 256  
Belső memória 512  
Belső memória-típus DRAM  
Menedzsment funkciók
Webalapú kezelés Igen  
Szolgáltatási minőség (QoS) támogatás Igen  
Összekapcsolhatóság
Ethernet LAN (RJ-45) portok mennyisége 8  
USB-csatlakozók száma 1  
USB version 2.0  
Protokolok
Átirányítási protokoll BGP,EIGRP,OSPF  
DHCP kliens Igen  
DHCP szerver Igen  
Biztonság
Támogatott biztonsági algoritmus 3DES,128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,DES,HTTPS,IPSec  
MAC-cím szűrés Igen  
Hozzáférési vezérlő lista (ACL) Igen  
Network address translation (NAT) Igen  
Design
Termék színe Fekete  
Energia menedzsment
AC input voltage 100 - 240  
AC input frequency 60  
Kimeneti feszültség 12  
Ethernet-áramellátás (PoE) támogatása Igen  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 40  
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 65  
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 10 - 85  
Tárolási relatív páratartalmi tartomány 5 - 95  
Üzemi magasság 0 - 3000  
Nem üzemeltetési magasság 0 - 4570  
Súly és méret
Szélesség 322,8  
Mélység 248,4  
Magasság 46,2  
Csomagolás
Felhasználói kézikönyv Igen  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner