0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

AT-MMC2000/SP-960

Termék neve: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 hálózati média konverter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Ezüst
EAN: 767035218632
Part number AT-MMC2000/SP-960
44 946 Ft nettó
57 081 Ft bruttó
Elérhetőség:
11-20  db
Kiszállítás:
2023. február 24., péntek
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Szállítás futárral  2 370 Ft Kiszámít
Leírás
Olvasson többet a Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 hálózati média konverter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Ezüst
Műszaki leírás
Hálózat
Maximális adatátviteli sebesség 1000 Mbit/s  
Converter input interface 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Hálózati szabvány IEEE 802.1Q  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN adatátviteli sebességek 10,100,1000 Mbit/s  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑SX  
Óriáskeret támogatással Igen  
VLAN support Igen  
Összekapcsolhatóság
Kapcsolódási technológia Vezetékes  
Ethernet LAN (RJ-45) portok mennyisége 1  
Fiber optic connector SFP  
Teljesítmény
Maximális átviteli távolság 500 M  
Hullámhossz 850 nm  
Fiber mode structure Multi-mode  
Design
Belső Nincs  
Termék színe Ezüst  
Tanúsítványok CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Energia menedzsment
Beviteli feszültség 12 V  
Bemeneti áram 0.14 A  
Súly és méret
Szélesség 54,9 mm  
Mélység 101,6 mm  
Magasság 21,8 mm  
Súly 170 g  
Környezeti körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T) 0 - 50 °C  
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T) -30 - 70 °C  
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 5 - 95%  
Tárolási relatív páratartalmi tartomány 5 - 95%  
Üzemi magasság 0 - 3048 M  
Csomagolás tartalma
Felhasználói kézikönyv Igen  
Gyors telepítési útmutató Igen  
User guide Igen  

Neked ajánljuk
Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Partnerek
Fizetési módok
Szállítási módok
EBA National Winner Banner