0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva! Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

Intellinet 750912 száloptikás kábel 1 M LC SC OM3 Türkizkék

EAN: 766623750912
Part number 750912
SKU: 1044506
3 591 Ft nettó
4 561 Ft bruttó
Elérhetőség:
8  db
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Szállítási költség ettől:  2 570 Ft Kézbesítési költségek kiszámítása
Szállítás kezdve: 2024. június 5., szerda
Fizetési módok
Kézbesítési módok

Intellinet 750912 száloptikás kábel 1 M LC SC OM3 Türkizkék

EAN:

766623750912

Part number

750912

SKU: 1044506
Ideális megoldások vállalkozása számára
Az üzleti vállalkozásunk számára a legmegfelelőbb megoldás: Megkeressük az optimális megoldást az Ön vállalkozása számára. Értékesítési és előértékesítési szakembereink nap mint nap választanak ki termékeket és szolgáltatásokat ügyfeleink számára.
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
Az Európai Bizottság a világ legfrissebb és legmodernebb felszereléseit kínálja: Garantáljuk felszerelésének időben történő kiszállítását, bárhol is legyen. Globális partnerekkel dolgozunk együtt a logisztika optimalizálása érdekében.
A végrehajtás támogatása garantált
A megvalósításhoz biztosított támogatás: A megvalósításhoz biztosított garanciák: Támogatással segítjük a megoldások bevezetését az Ön vállalkozásában. Képzett mérnökeink segítenek Önnek az infrastruktúra hatékony kezelésében.
Ügyfél az első
Az ügyfél a legfontosabb: RMA-szakértőink gyorsan és hatékonyan kezelik a reklamációkat és a berendezések cseréjét, hogy az Ön vállalkozása zökkenőmentesen működhessen.
Leírás Multimedia
Intellinet 750912. Kábelhosszúság: 1 M, Optkai kábel besorolása: OM3, 1. csatlakozó: LC, 2. csatlakozó: SC, Mag átmérője: 50 µm, Teljes kétoldalú
Műszaki leírás
Jellemzők
Kábelhosszúság  Kábelhosszúság
1 M
mutass többet
Optkai kábel besorolása  Optkai kábel besorolása
OM3
mutass többet
1. csatlakozó  1. csatlakozó
LC
mutass többet
2. csatlakozó  2. csatlakozó
SC
mutass többet
2. csatlakozó típusa  2. csatlakozó típusa
Dugó
mutass többet
1. csatlakozó típusa  1. csatlakozó típusa
Dugó
mutass többet
Termék színe  Termék színe
Türkizkék
mutass többet
Teljes kétoldalú  Teljes kétoldalú
Igen
mutass többet
Mag átmérője  Mag átmérője
50 µm
mutass többet
Köpeny átmérője  Köpeny átmérője
125 µm
mutass többet
Optikai szál típusa 
Multi-mode
mutass többet
Külső köpeny anyaga 
Alacsony füstkibocsátású halogénmentes (LSZH)
mutass többet
Tömeg és méretek
Kábelátmérő  Kábelátmérő
3 mm
mutass többet
Tömeg  Tömeg
70 g
mutass többet
Csomagolási adatok
Mennyiség csomagonként 
1 db
mutass többet
Logisztikai adatok
Harmonized System (HS)-kód 
85447000
mutass többet

Kiválasztott termékek

Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Viszonteladói portál
Minden, amit keres.Csatlakozzon hozzánk!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatform üzleti ügyfelek számáraCsatlakozzon hozzánk!
Fizetési módok
Szállítási módok
Tanúsítványok és díjak