0
Ajánlatkérés
0 Ft
0
Kosár
0 Ft
Betöltés...
Betöltés...
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva! Ajánlatkérések és megrendelések aktualizálva!
A termék nincs raktáron.
Sajnáljuk, a termék nincs raktáron.
Home Office Hardware

Intellinet 506519 hálózati média konverter 100 Mbit/s 1310 nm Multi-mode Fekete

EAN: 766623506519
Part number 506519
SKU: 1001980
16 878 Ft nettó
21 435 Ft bruttó
Elérhetőség:
2  db
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Szállítási költség ettől:  2 358 Ft Kézbesítési költségek kiszámítása
Szállítás kezdve: 2024. június 25., kedd
Fizetési módok
Kézbesítési módok

Intellinet 506519 hálózati média konverter 100 Mbit/s 1310 nm Multi-mode Fekete

EAN:

766623506519

Part number

506519

SKU: 1001980
Ideális megoldások vállalkozása számára
Az üzleti vállalkozásunk számára a legmegfelelőbb megoldás: Megkeressük az optimális megoldást az Ön vállalkozása számára. Értékesítési és előértékesítési szakembereink nap mint nap választanak ki termékeket és szolgáltatásokat ügyfeleink számára.
Berendezések expressz kiszállítása világszerte
Az Európai Bizottság a világ legfrissebb és legmodernebb felszereléseit kínálja: Garantáljuk felszerelésének időben történő kiszállítását, bárhol is legyen. Globális partnerekkel dolgozunk együtt a logisztika optimalizálása érdekében.
A végrehajtás támogatása garantált
A megvalósításhoz biztosított támogatás: A megvalósításhoz biztosított garanciák: Támogatással segítjük a megoldások bevezetését az Ön vállalkozásában. Képzett mérnökeink segítenek Önnek az infrastruktúra hatékony kezelésében.
Ügyfél az első
Az ügyfél a legfontosabb: RMA-szakértőink gyorsan és hatékonyan kezelik a reklamációkat és a berendezések cseréjét, hogy az Ön vállalkozása zökkenőmentesen működhessen.
Leírás Multimedia
Intellinet 506519. Maximális adatátviteli sebesség: 100 Mbit/s, Hálózati szabvány: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Ethernet csatlakozó típusa: Fast Ethernet. Optikai kábel csatlakozó: ST, Kapcsolódási technológia: Vezetékes. Maximális átviteli távolság: 2000 M, Hullámhossz: 1310 nm, Optikai szál típusa: Multi-mode. LED-kijelzők: LAN, Link, Biztosított áramellátás, Termék színe: Fekete, Készülékház anyaga: Fém. Bemeneti áram: 1 A, Kimeneti feszültség: 5 V, Teljesítményfelvétel (max.): 2,5 W
Műszaki leírás
Hálózat
Maximális adatátviteli sebesség  Maximális adatátviteli sebesség
100 Mbit/s
mutass többet
Hálózati szabvány  Hálózati szabvány
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
mutass többet
Ethernet csatlakozó típusa 
Fast Ethernet
mutass többet
Ethernet LAN adatátviteli sebességek  Ethernet LAN adatátviteli sebességek
10,100 Mbit/s
mutass többet
Folyamatszabályozás támogatás 
Igen
mutass többet
Kettős rendszer  Kettős rendszer
Teljes körű, Fél
mutass többet
Csatlakozók és csatlakozási felületek
Kapcsolódási technológia  Kapcsolódási technológia
Vezetékes
mutass többet
Ethernet LAN (RJ-45) portok  Ethernet LAN (RJ-45) portok
1
mutass többet
Szálcsatornás csatlakozók  Szálcsatornás csatlakozók
1
mutass többet
Optikai kábel csatlakozó  Optikai kábel csatlakozó
ST
mutass többet
DC-bemeneti jackdugó  DC-bemeneti jackdugó
Igen
mutass többet
Teljesítmény
Maximális átviteli távolság  Maximális átviteli távolság
2000 M
mutass többet
Hullámhossz  Hullámhossz
1310 nm
mutass többet
Optikai szál típusa 
Multi-mode
mutass többet
Kompatibilis méretű optikai kábelek 
50/125 µm
mutass többet
Tx teljesítmény (min.) 
-22 dBmW
mutass többet
Tx teljesítmény (max.) 
-12 dBmW
mutass többet
Érzékenység  Érzékenység
-30 dBmW
mutass többet
Kialakítás
Belső  Belső
Nincs
mutass többet
Készülékház anyaga  Készülékház anyaga
Fém
mutass többet
Termék színe  Termék színe
Fekete
mutass többet
LED-kijelzők 
LAN, Link, Biztosított áramellátás
mutass többet
Tanúsítványok 
FCC, CE
mutass többet
Tápellátás
Bemeneti áram 
1 A
mutass többet
Kimeneti feszültség 
5 V
mutass többet
Teljesítményfelvétel (max.)  Teljesítményfelvétel (max.)
2,5 W
mutass többet
Külső áramszolgáltató 
Igen
mutass többet
Tömeg és méretek
Szélesség  Szélesség
70 mm
mutass többet
Mélység  Mélység
107 mm
mutass többet
Magasság  Magasság
26 mm
mutass többet
Tömeg  Tömeg
500 g
mutass többet
Üzemi körülmények
Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)  Üzemi hőmérséklettartomány (T-T)
0 - 70 °C
mutass többet
Tárolási hőmérséklettartomány (T-T)  Tárolási hőmérséklettartomány (T-T)
-45 - 85 °C
mutass többet
Relatív üzemi páratartalom-tartomány 
10 - 90%
mutass többet
Csomagolás tartalma
Felhasználói kézikönyv 
Igen
mutass többet
Logisztikai adatok
Harmonized System (HS)-kód 
85176990
mutass többet

Kiválasztott termékek

Maradjunk kapcsolatban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig naprakész legyen az akcióinkkal és új termékeinkkel kapcsolatban.

A "Feliratkozás" gomb megnyomásával Ön beleegyezik abba, hogy marketing információkat kapjon az Ön e-mail címére. A Soroksári út 44. II. em., 1095 Budapest, Magyarország székhelyű Senetic Magyarország Kft. vállalat lesz az Ön személyes adatainak kezelője. Joga van hozzáférést kérni a személyes adataihoz, illetve joga van azok helyesbítését, törlését vagy azok feldolgozásának korlátozását kérni, továbbá az adatok feldolgozása ellen tiltakozni. A személyes adatok feldolgozásával kapcsolatos részletes információkat megtalálja az adatvédelmi szabályzatban.

Hibás e-mail cím.
Ez az e-mail cím már vissza van igazolva.
Ez az e-mail cím még nincs visszaigazolva.
Köszönjük!
Ellenőrizze a bejövő üzeneteit - egy e-mailt fog kapni tőlünk, amelyben arra kérjük, hogy hagyja jóvá a hírlevélre való feliratkozását.
Viszonteladói portál
Minden, amit keres.Csatlakozzon hozzánk!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatform üzleti ügyfelek számáraCsatlakozzon hozzánk!
Fizetési módok
Szállítási módok
Tanúsítványok és díjak